2018 m. vasario 16 d., penktadienis

LIETUVOJE VAIKUS AUGINTI GERA...


Regis, jau vien tai, kad nėra karo, didžiulių gamtos katastrofų, maisto, vandens trūkumo, vaikams vietoj mokslų nereikia eiti uždarbiauti, turėtų būti gera gyventi Lietuvoje...

Bet mes turime netgi daugiau...

Lietuvoje gera auginti vaikus...

Čia švarus oras, nuostabi gamta, laisvi iškylauti, keliauti, mėgautis žaluma. Augti sveikiems.
Pavasaris

Vasara
Ruduo
Žiema


Čia švietimas prieinamas kiekvienam. Taip, švietimo sistema netobula, reikia ją dar ženkliai keisti, bet iš esmės, įgyti gerą išsilavinimą turime puikias galimybes ir turėti mylimą profesiją bei laisvai gyventi. Nepatenkinti mokykla, darželiu, visada turime teisę garsiai reikšti nuomonę, skųstis, galų gale keisti ugdymo įstaigą. Praėjo tie tarybiniai laikai, kai bijojai pasisakyti, nes "užsisės" ant tavo vaiko. 

Neformaliu švietimu ypatingai džiaugiuosi - dailės, muzikos, sporto mokyklos čia pat, čia dirba atsidavę pedagogai. Ir čia sulaužoma taisyklė: "pigi paslauga - nekokybiška". Lietuvoje neformalus ugdymas nėra brangus (lyginant su privačiu) - bet rezultatą gauni, pranokstantį lūkesčius. 
Sportuoti, muzikiuoti, piešti - mūsų vaikai turi galimybes, ir jiems skleistis padeda puikūs pedagogai


Čia išsivysčiusi medicina. Medikų klaidos visada garsiai nuskamba žiniasklaidoje, ir atrodytų, kad tikrai nesaugu... Bet juk kasdien išgelbėjamos gyvybės! KASDIEN. Esu tikra, kad kiekvieną dieną galėtų būti straipsnis su nauja istorija, kaip buvo paskirtas teisingas gydymas ir išvengta sunkių sveikatos pasekmių dėka mūsų Lietuvos medikų! Ir pati turiu asmeninės patirties: prieš porą metų nualpus, buvau per kelias minutes atvežta į ligoninę (Kauno Klinikinę ligoninę (buvusi 2-oji)), greitai nustatė priežastį, padarė ekstra operaciją ir buvau pasveikinta su antru gimtadieniu...(už išgelbėtą gyvybę dėkinga gyd. V. Sedziniauskui). 
Čia pagimdžiau tris sveikus, nuostabius vaikus. Ir gimdydama jaučiausi saugi.
Su paprasčiausiu vaiko pilvo skausmu priimti be eilių, nors, kai paaiškėjo, gydymui tereikėjo porą lašelinių (priežastis - virusas; Kauno klinikos). Taip, yra tekę laukti eilėje 3-4 val. ir mačiau, kaip kiti tiek laukia, bet tenka laukti tiems, kuriems nėra pavojaus gyvybei. Ir ragauti to beverčio ligoninės maisto teko - bet argi tai svarbu, kai tau paskirtas teisingas gydymas? Iš ligoninės visada išeinu su dideliu dėkingumu. Ekologiškos mėsytės su salotomis galima pavalgyti ir namie, o ligoninėj - svarbiausia, jei jau ten atsiduri, teisingas gydymas. 
Pabrėžiu - nesu davusi medikams kyšio ir neteko susidurti su gydytojų aplaidumu. Tik nuo pačių mūsų priklauso, ar korupcija klestės, ar nyks.

Užaugti laimingiems vaikams tereikia išmintingų, mylinčių tėvų ir LAISVOS ŠALIES - ir mes ją turim! 
Su gimtadieniu, Lietuva! 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą