2015 m. sausio 23 d., penktadienis

Trimetės "Busy bags" 6 idėjos

Visai neseniai aptikau tokį terminą "busy bags" - tai tokie savarankiško užimtumo maišeliai ikimokyklinio amžaus vaikams. Pagal jų gausą interneto platybėse, sprendžiu, kad jie gana populiarūs. Jų turinys daugmaž panašus - skalbinių segtukai, sąvaržėlės, pūkučiai ir kitos priemonės dažniausiai smulkiosios motorikos, skaičiukų, raidelių mokymuisi.


Tokių, tik ne maišelių, o dėžučių pilna ir mano trimetės lentynoje. Tik nepasakyčiau, kad jie savarankiškai veiklai naudojami. Manoji savarankiškai žaidžia visai kitokius žaidimus: mėgsta įvairias figūrėles, lėles, persirenginėti ir šokti. O kai pritrūksta mano dėmesio ima šias dėžutes ir kviečia mane, nes žino, jei jau žaisiu kartu, tai ne su lėlėmis, o štai visai rimtai. :)

1. Universalieji skaičiukų indeliai. Universalieji, nes tuos indelius labai įvairiai panaudojame. Visai neseniai užklijavau skaičiukų lipdukus ir dėliojame į juos atitinkamą skaičių pupelių.

2. Popieriniai drabužėliai ir simpatiškieji mini segtukai. Batraištį pririšam prie kėdės kojų ir segame drabužėlius ("džiaustome") eilės tvarka - kiekvienas drabužėlis pažymėtas nuo 1 iki 10. Šie segtukai itin smulkūs ir gana sunkiai spaudžiasi, todėl reikia pagalbos. Rekomenduoju ir 4-5 m. vaikams išbandyti.

3. Kortelės ir stikliukai. Šiuos mėgsta ir viena padėlioti.

4. Smeigtukai ir putplastis. Be abejonės, laikome aukštai lentynoje nepasiekiamoje vietoje.


5.  Sąvaržėlės ir kortelės. Paprasta, bet šiuos taip pat mėgsta viena pakaišioti.

6. Stikliniai rutuliukai, žnyplės ir buteliukai. Nesunku, galima ir dvimečiams išbandyti. Į tuos pačius buteliukus tik be žnyplių rutuliukus mėto mažiausioji Gabrielė.


O daugiau galite rasti pagooglinus "Busy bags".

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą