2014 m. gegužės 2 d., penktadienis

Pirmieji žingseliai skaitymo link

Rašiau rašiau argumentus, kodėl ankstyvasis skaitymas naudingas, bet viską vienu ypu ištryniau, nes pagalvojau, tai kiekvienos šeimos asmeninis reikalas, ar mokyti patiems vaiką skaityti, ar ne.
Kadangi Milutė parodė susidomėjimą raidelėmis (gi sesė skaito, mama skaito, jai skaitoma, tai kaip gi nesusidomės?), tai aš su mielu noru jai padėsiu įveikti šią užduotį. Be abejonės, neskubėsim, mažais žingsneliais, manau, šis procesas užtruks 1-2 metus.

1. Ištraukiau giliai iš lentynų visus turimus raidynus. O jų turime, pasirodo, net keturis. Pagavau Milą žaidžiant su lego, o aš jai pradėjau rodyti raideles. Ji susidomėjo, rūšiavom. Žinoma, pažintį pradėjom nuo kelių raidelių.


 2. Popierinė lėkštė ir mediniai segtukai. Smulkiąją motoriką, atmintį, pastabumą lavinantis žaidimėlis. Milai labai patiko ši lėkštutė, keletai dienų užsiėmimas garantuotas, o užtrukau 5 minutes jį padaryti :).
3. Magnetinės raidelės ir meškerė. Manau, tokių magnetinių raidelių (penktasis mūsų raidynas :)) dar yra pirkti žaislų parduotuvėje (prieš keletą metų mokėjau apie 10 lt), o meškerė nuo medinės dėlionės. Šis žaidimas taip pat pritraukė Milą. Kad būtų įdomiau, vandenį su raidelėmis užšaldėme. Teko laukti, kol užals ir kol atšils vanduo. Žvejoti lediniame vandenyje buvo tik įdomiau! Nors kartosime ir su paprastu vandeniu :).

o:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą