2013 m. sausio 10 d., ketvirtadienis

Formų rūšiavimas

Augant mažyliui, akiratis, suvokimas sparčiai didėja. Jo smegenų aktyvumas kelis kartus aktyvesnės nei suaugusiojo. Tampa vis įdomiau, nes galime pasiūlyti didesnę įvairovę žaidimų. 

Vieną dieną pastebėsite, kad Jūsų mažylis nebe tik daužo, mėto daiktus išbandymas garsus, jų tvirtumą ir pan., o pradeda tikslingai dėlioti, rūšiuoti pagal formą, spalvas, dydį. Kadangi mažyliai skirtingi, o jų mamos dar labiau skirtingos :), todėl tai greičiausiai nutiks antraisiais gyvenimo metais (nuo 1 iki 2m.).

Taigi kai jau mažyliui įvyko "mąstymo šuolis", nepraleiskite šio momento ir suteikite jam lavinti šiuos įgūdžius, kurie esu tikra, pravers ateityje.2D (plokščia) rūšiuoklė

Kad užtvirtinčiau, kad kvadratas yra kvadratas, apskritimas yra apskritimas (nes turimą cilindrą, kubus vadinu kvadratais, apskritimais ir t.t.), padariau iš dėžės (labai storo kartono) rūšiuoklę, kurios tikslas tik pažinti formas. Naudojau tik vieną spalvą - juodą (efektinga dar raudona), kad būtų vienintelis rūšiavimo kriterijus - forma! Dvipusius lipukus priklijavau, kad uždėjus formą, jos greitai nenuslįstų.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą