2012 m. liepos 20 d., penktadienis

Bam! Arba pupų maišeliai

Štai tokių pupų maišelių netgi yra pirkti, bet juos taip lengva pasisiūti, kad net gėda pirkti :) Siuvau prieš ketverius metus iš lininės medžiagos, pripyliau į vieną pupų, kitą - kažkokių kruopų, net nepamenu... Skalbiau tiesiog po kranu karštu vandeniu ir nieko jiems nenutiko :). Galima prisiūti dešimtis tokių maišelių (su skirtingu turiniu!) ir tiesiog duoti žaisti su jais. O žaidžiame mes su jais taip:
Aš užsidedu maišelį ant galvos ir skaičiuoju - vienas, du, trys, bam! Ir numetu nuo galvos. Mažoji pradeda  krykšti jau prieš tariant bam! Nes numano veiksmą į priekį. Čia kaip ir su bet kuriais kitais žaidinimais, prieš linsksmąją dalį, kūdikis pradeda krykšti, nes numato tolimesnius veiksmus (darant "virė virė košę", lenkiant paskutinįjį pirštuką, pradeda jau krykštauti, taip? :))
Su vyresniu vaiku galima kaskart klausti: "iki kiek skaičiuosim?" O duodant pačiam skaičiuoti ir mesti, pamatysit, kad jau ne taip paprasta suderinti veiksmus - sakyti "bam" ir mesti :) Bet linksma bus tikrai!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą